ads
menu

Yurt dışında kullanabileceğim TT Mobil servisleri nelerdir?

Kullanabileceğiniz TT Mobil Servisleri

SMS

Kısa Mesaj Servisi'mizi (SMS), yurtdışından herhangi bir işlem gerektirmeden, aynı şekilde kullanabilirsiniz. Kısa Mesaj Merkez Numarası +90 559 800 8000'dir.

GPRS

TT Mobil GPRS servisi ile, cep telefonunuzdan yüksek hızda veri alışverişi yapabilir, e-postalarınızı okuyabilir, WAP sitelerinde gezebilirsiniz.

Uluslararası dolaşımda yurtdışı GPRS tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Görüntülü Konuş

TT Mobil Görüntülü Konuş servisi ile artık 3G abonesi sevdikleriniz ile yurtdışındayken de görüntülü olarak konuşabilir, telefonunuzla çektiğiniz tüm görüntüleri konuşma esnasında iletebilirsiniz. Henüz 3G abonesi değilseniz; 3G yazıp 3334'e göndererek ücretsiz 3G abonesi olabilirsiniz.

Uluslararası dolaşımda yapılan görüntülü konuşmalar, Dünya Varmış tarifesi görüntülü konuşma fiyatları üzerinden ücretlendirilir.

TT Mobil Müşteri Hizmetleri

Yurtdışındayken, her türlü konuda yardım almak için TT Mobil Müşteri Hizmetleri'ne +90 555 1 500 500'den ulaşabilir veya SIM kartınızda yer alan özel TT Mobil Müşteri Hizmetleri menüsünü kullanarak TT Mobil Müşteri Hizmetleri'ne kısa mesaj atabilirsiniz.

Faturalı hat sahibi tüm müşterilerimiz için yurt dışında iken tüm ülkelerden TT Mobil Müşteri Hizmetleri'ni aramak, çağrı başına 45 Kr olarak ücretlendirilecektir. Faturasız hat sahibi tüm müşterilerimiz için yurt dışında iken tüm ülkelerden TT Mobil Müşteri Hizmetleri'ni aramak, çağrı başına 60 Kr olarak ücretlendirilecektir

WebSMS

Yurt dışında da online işlemler sayfasından SMS gönderebilirsiniz.

SMS İle Tarife Sorgulama

Yurt dışında merak ettiğiniz ülkede hangi ücretlerin geçerli olduğunu kısa mesajla öğrenebilirsiniz. Bunun için sorgulamak istediğiniz ülkenin adını yazıp (Örnek: FRANSA) 5155'e göndermeniz yeterli. Üstelik bu servisi kullanmak faturalı ve faturasız hatta sahip tüm müşterilerimiz için yurt içinden 75 Kuruş, yurt dışından ise 1,75 Kuruş.

SMS ile Tarife Sorgulama servisi ile yapılacak sorgular, uydu operatörlerinde dolaşım yaparken geçerli olan ücretleri kapsamamaktadır.

Size yardımcı olabildik mi?
Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu? Evet veya Hayır

Teşekkür Ederiz!

"Yurt dışında kullanabileceğim TT Mobil servisleri nelerdir? konusunda aklınıza takılan bir soru varsa, lütfen yazınız.

Geribildirimleriniz sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz amacıyla bizim için çok önemlidir. Teşekkür ederiz.