ads
menu

Seç Bağlan 2GB AKN'li Paket

20 Aralık 2018 tarihi itibariyle ilgili paket satışa kapatılmıştır.

S.E.Ç. ile TT Mobilli lar kendi paketlerini kendi yaratıyor!

Paket Bilgisi

Cepten SINIRSIZ internet keyfi yaşamak için Seç Bağlan 2GB AKN'li Paket tam size göre! Seç Bağlan 2GB AKN'li Paket'i alarak ayda sadece 25 TL'ye gönül rahatlığıyla SINIRSIZ internet kullanabilirsiniz.

Üstelik şimdi paketinizin adil kullanım kotası dolduktan sonra da hızınız düşmeden internete bağlanabilirsiniz! Ayda sadece 9 TL'ye 1GB ek paket almak için EK 1GB yazip 5555'e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli! Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Seç Bağlan Paketinin ismi 09.04.2017 tarihi itibarıyla Seç Bağlan 2GB AKN'li Paket olarak anılacak olup paket koşulları "Paket kapsamı ve Geçerlilik Detayları" altında olduğu gibidir.

Ücretlendirme

   Seç Bağlan 2GB AKN'li Paket
 Ne Öderim? Ayda sadece 25 TL ! 
 Ne Alırım? SINIRSIZ İnternet 
 Nasıl Alırım?  LIMITSIZ  yazıp 1415 ' e ücretsiz SMS göndererek alabilirsiniz. 

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Faturalı Seç Bağlan 2GB AKN'li Paket'i sadece faturalı S.E.Ç. 250, S.E.Ç. 500, S.E.Ç. 750, S.E.Ç. 1000, S.E.Ç. 1500, S.E.Ç. 3000, Süper İkili 1 GB, Süper İkili 4 GB, Süper İkili 500, Süper İkili 1000, Süper 1500, Pro600 4GB, Pro1200 4GB, Bursasporcell 500, Bursasporcell 1000, İzmircell İzmir 300, İzmircell İzmir 600, Muhteşem 15'lik Fenercell, Muhteşem 15'lik GSMobile, Muhteşem 15'lik KARTALCELL, Muhteşem 15'lik Trabzoncell, Muhteşem 15'lik SAMSUNCELL, Muhteşem 25'lik Fenercell, Muhteşem 25'lik GSMobile, Muhteşem 25'lik KARTALCELL, Muhteşem 25'lik Trabzoncell, Muhteşem 25'lik SAMSUNCELL, Muhteşem 35'lik Fenercell, Muhteşem 35'lik GSMobile, Muhteşem 35'lik KARTALCELL, Muhteşem 35'lik Trabzoncell ve Muhteşem 35'lik SAMSUNCELL tarifelerindeki müşterilerimiz satın alabilirler.
 • Paket kapsamında ayda 25 TL'ye yurt içi SINIRSIZ İNTERNET sunulmaktadır.
 • Paket; TT Mobil bayileri, TT Mobil Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla satın alınabilir.
 • SMS aracılığıyla paketi satın almak için LIMITSIZ yazıp 1415 'e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hizmeti sadece WAP APN ve İNTERNET APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. MMS ve Blackberry APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde paketten sadece bir kez satın alınabilir. Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılır. Kullanım yapmak için bilgilendirme SMS'ini bekleyiniz.
 • Paket, iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenmektedir.
 • Paketten yararlanabilmekte olan tarifeler arasındaki geçişlerde paket aboneliği devam eder. Paketten yararlanabilmekte olan tarifeler arasındaki geçişlerde paket aboneliği devam eder. Paketten yararlanamayan bir tarifeye geçiş yapıldığında paket aboneliği sonlandırılır ve tekrar satın alınamaz.
 • Faturasız hatta geçiş durumunda paket aboneliği sonlanır, paket kapsamında kalan internet kullanım hakkı silinir.
 • Paket ücreti, fatura kesim tarihine kadar paketten yararlanılan gün sayısı ile orantılı olarak yansıtılacaktır.
 • SEÇ BAĞLAN internet paketinin 2GB adil kullanım hakkı dolduktan sonra internet erişim hızınız 128kbps'a düşer ve bu hızdan fatura kesim tarihinize kadar devam eder. Fatura kesim tarihinizden sonra tekrar hızınız arttırılacaktır. Başka bir internet paketi alarak hızınızı tekrar arttırabilirsiniz. SEÇ BAĞLAN internet paketinizi 18.12.2012 tarihinden önce aldıysanız internet erişim hızınız 2GB adil kullanım hakkı dolduktan sonra 128kbps'a düşer ve bu hızdan fatura kesim tarihinize kadar devam eder.
 • Paketinizi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura kesim tarihinize kadar kullanabilirsiniz. Paket ücretiniz, ilgili fatura döneminizde paketi kullanmaya başladığınız günden, fatura kesim tarihinize kadar olan gün sayısına göre hesaplanarak yansıtılacaktır.
 • Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketinizi satın alındığınız ay fatura dönemi sonuna kadar paketin tamamını kullandığınızda paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamını kullanmadığınız durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • Paket aktivasyonu ve iptali aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse, yine paketin kullanımına bakılır; paketinizin tamamını kullanıldıysanız paketin tam ücreti, tamamını kullanılmadıysanız paket ücretiniz aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılacaktır.
 • 27 Ekim 2016 itibariyla adil kullanim kota bitimi sonrasında düşecek olan bağlantı hızı 128kbps olarak güncellenmiştir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde, Tarife, Paket ve Kampanyalara ait kalan internet kullanım hakkınızı, INTERNET yazıp 5555 'e SMS göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Seç Bağlan Paketi'nde hız düşümü gerçekleşecek olan 2 GB internet kullanım hakkının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servisler 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Paket İptali

Paket aboneliğini iptal etmek için IPTAL SINIRSIZ  yazıp 1415 'e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir.

Paket iptal edildikten sonra aynı fatura dönemi içerisinde tekrar satın alınamaz. Paketin iptal edildiği fatura döneminden bir sonraki fatura döneminde istenirse tekrar satın alınabilir.

25 TL / Ay
 • Ceptenİnternet
  SINIRSIZ GB
 • Sınırsız
  İNTERNET

Faturalı TT Mobilliler

LIMITSIZ yazıp
1415 e gönderin.