ads
menu

Ziraat 500 TARİFESİ

Ziraat Bankası’nda emekli hesabınız varsa TT Mobil’da fırsatınız var.

Tarife Bilgisi

TT Mobil'e yeni gelen veya numarasını TT Mobil'e taşıyan Ziraat Bankası’nda emekli maaşı olan Ziraat 500 tarifesine gelen Büyüklerimize özel Her Yöne 500 Dakika + 500 SMS ve 500 MB cepten internet 12 ay sözünüze sadece 16 TL!

Ücretlendirme

  Ziraat 500 Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret* 16 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret** 25 TL
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 500 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 500 SMS
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 500 MB
Ücretsiz Süre Bitiminde Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

*Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

 

** Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla Ziraat 500 Tarifesine geçen taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerlidir.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

ZIRAAT500 yazıp 5555’e göndererek veya 500 TT Mobil Müşteri Hizmetlerini arayarak Ziraat 500 Tarifesine geçebilirsiniz.

12 fatura dönemi boyunca faturalıda kalma sözü vererek indirimli fiyattan yararlanmak için; ZIRAAT boşluk Ziraat Bankası’ndan Emekli maaşı olan kişinin TCKN numarasını yazarak 5555’e gönderebilirsiniz. Gelen SMS’e ONAY yazıp cevap vererek taahhütlü aylık ücret 16TL ‘den faydalanabilirsiniz.

Tarife Kapsamı ve Geçerliliği

 • Ziraat 500 Tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 500 MB cepten internet kullanım hakkı sunulacaktır.  Tarife, yeni hat tesisi ve numara taşıyarak tarifeye gelen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 25 TL’dir. Söz konusu müşterilerimiz SMS ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Ziraat 500 tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Ziraat 500 tarifesi için 16 TL’den ücretlendirilir.
 • 30.06.2015 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır. Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır. Tarifenize ek olarak ses, SMS ve/veya data faydası içeren bir paket alınması durumunda paket ve tarifenin içerisindeki faydalar birlikte değerlendirilecek olup ilgili faydanın tamamı kullanıldığı durumda tam aylık ücret alınacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan 500 MB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti uygulanmayacaktır. Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 500 MB’a ulaştıktan sonra yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 1kbps'ye düşürülecektir. Müşterilere hız düşümü gerçekleştiğinde SMS yoluyla bilgi verilecektir. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamındaki 500 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir.  Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan 500 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1xy yapısındaki özel servis numaralarına yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini  tıklayınız.

Taahhüt Detayları

 • Yeni hat tesisi veya numara taşıyarak gelip Ziraat 500 tarifesine kayıt olan, Ziraat Bankası’ndan Emekli Maaşı alan ve 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşteriler, Ziraat Emekli Kampanyası’na katılabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında sunulacak aylık sabit ücret indiriminden yararlanabilmek için Ziraat 500 tarifesinden faydalanmakta olan, Ziraat Bankası’ndan Emekli Maaşı alan müşterilerin söz konusu hatlarından ZIRAAT boşluk TC Kimlik Numarasını yazıp 5555'e SMS göndermeleri ya da Müşteri Hizmetlerimizi arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.
 • Ziraat Bankası’ndan emekli hesabı olan aynı TC Kimlik numarası yeni hat tesisi veya numara taşıyarak Ziraat 500 tarifesine kaydolan 3 müşteri, Ziraat Emekli kampanyasından faydalanabilecektir. Ziraat Emekli Kampanyası'na katılan müşterilerimiz, 12 ay boyunca faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhüt vermiş olurlar.
 • Hattın iptal olması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimi ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi, TT Mobil tarafından sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında düzenlenecek faturaya, söz konusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Ayrıca; kampanyadan faydalanmaktayken tarife değişikliği yapılması halinde kampanya ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecek olup, kampanyalı tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapılması ve tarife faydalarının tamamı bitirilmesi halinde aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitirilmemesi halinde ise aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı kampanyalı tarife ücreti üzerinden yansıtılacaktır.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla, 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı  tıklayınız .
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı  tıklayınız .
16 TL / Ay

Kampanyalı fiyat için ZIRAAT TCKN yazıp 5555'e gönderin.

 • Her YöneKonuşma
  500 Dk
 • Her YöneMesajlaşma
  500 SMS
 • Ceptenİnternet
  500 MB

ZIRAAT500 yazıp
5555 e gönderin.