ads
menu

Avantajlı 2 GB Tarifesi

TT Mobil'den 44,19 TL’ye Avantajlı 2 GB Tarifesi

Tarife Bilgisi

Tarife, 15 Kasım 2018 tarihinden itibaren abone alımına kapatılmıştır.

Cebinizi Rahatlatan Tarifeler TT Mobil'de !
 

Avantajlı 2 GB Tarifesi ile ayda sadece 44,19 TL’ye Her yöne tam 2000 dakika + 2 GB cepten internet ve Tarife içi Sınırsız Konuşma! 

Ücretlendirme

  AVANTAJLI 2 GB TARİFESİ   
Taahhütlü Aylık Ücret 44,19 TL   
Taahhütsüz Aylık Ücret   58 TL  
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet   2 GB  
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi  2000 Dk  
Aylık Ücretsiz TT Mobillı Esnaflarla Görüşme Süresi    Limitsiz  
  Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.  
  SMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.  
  İnternetiniz Bittiğinde Otomatik Devreye Giren İnternet Paketi 100 MB/5 TL  

Avantajlı 2 GB Tarifesine nasıl taahhüt verebilirsiniz?

Süper Avantaj İndirim Kampanyası ve Detayları için tıklayınız.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

(*) Belirtilen indirimli fiyat, Avantajlı 2 GB tarifesine numara taşıma, yeni aktivasyon veya faturasızdan geçiş yoluyla gelip, Süper Avantaj Kampanyasına katılma yolu ile 12 ay taahhüt veren aboneler için geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücret (42 TL/ay) geçerli olacaktır.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

TT Mobil bayilerine gelerek veya 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Avantajlı 2 GB Tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Tarife ve varsa farklı kampanya/paket kapsamındaki dakika ve SMS kullanım hakları sona erdikten sonraki kullanımların standart ücretlendirmesi 2 Temmuz 2019 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Güncel ücretler için tıklayınız. 1 Ocak 2019 - 2 Temmuz 2019 tarihleri arasında taahhüt vermiş ve taahhütleri devam eden müşterilerimiz ücret değişikliğinden etkilenmeyecektir
 • 6 Ağustos 2019 tarihinde Avantajlı 2GB Tarifesi'nin taahhütlü ve taahhütsüz aylık ücretlerinde revizyon yapılacaktır. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir. 6 Ağustos 2019 itibarıyla tarifenin taahhütsüz ücreti 54 TL olarak revize edilecektir. 6 Ağustos 2019 itibarıyla tarifede ilk kez taahhüt veren müşteriler için ise taahhütlü aylık ücret tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş müşterilerimiz için 40,80TL olarak; faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş müşterilerimiz için ise 48TL olarak uygulanacaktır
 • Avantajlı 2 GB Tarifesi'nin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 58 TL olup; tarife kapsamında bireysel müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 2.000 dakika, grupiçi limitsiz görüşme ve yurtiçinde geçerli 2 GB internet sunulmaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan grup içi limitsiz konuşma; tüm Esnaf, Esnaf Dostu ve Avantajlı Tarifeler arasında yapılan görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan 2 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, her 100 MB için 5 TL yansıtılacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde en fazla 10 defa olmak üzere maksimum 50 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 1 kbps'a düşürülecektir ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Müşterilerin hız düşümü gerçekleştiğinde SMS yoluyla bilgi verilecektir. Müşteriler tekrar aylık bir paket satın alarak internet erişim hızlarını yükseltebileceklerdir. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarifedeki her yöne dakikalar tüketildiğinde 444 ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. 
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakika kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. 
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖİV dahildir. 
 • 26.01.2015 ve sonrasında TT Mobil'in faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp 90 gün içerisinde tekrar tarifeye kaydolan müşteriler ile TT Mobil'in faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp 90 gün içerisinde tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla, 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Taahhüt Detayları

 • 18 Temmuz 2019 tarihinde Avantajlı 2GB Tarifesi'nin taahhütlü ve taahhütsüz aylık ücretlerinde revizyon yapılacaktır. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir. 18 Temmuz 2019 itibarıyla tarifenin taahhütsüz ücreti tarifeye 31 Temmuz 2015 sonrasında kayıt olmuş müşterilerimiz için 58 TL olarak revize edilecektir. 18 Temmuz 2019 itibarıyla tarifede ilk kez taahhüt veren müşteriler için ise taahhütlü aylık ücret tarifeye 31.07.2017 sonrası yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş müşterilerimiz için 44,19TL olarak; faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olmuş müşterilerimiz için ise 52,06TL olarak uygulanacaktır
 • Kampanya 12.08.2014 - 30.09.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Avantajlı 1 GB/2 GB Tarifeleri’ndeki müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler.

  Kampanyanın geçerli olduğu tarifelerin taahhütlü ücretleri:

  - Avantajlı 1 GB Tarifesi: KDV ve ÖİV dahil 44,19 TL yerine 22 TL
  - Avantajlı 2 GB Tarifesi: KDV ve ÖİV dahil 58 TL yerine 44,19 TL
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden uygulanmaya başlanacak olup, 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren tarifenin taahhütsüz aylık ücreti geçerli olacaktır. 
 • Kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden birini kullanan müşterilerimizin satın aldığı ek sms, internet ve dakika paketleri, indirim kampanyasına dahil edilemez.
 • 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde TT Mobil'in diğer faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için aktivasyon işleminin gerçekleşmesinin ardından ilk 60 gün içerisinde 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla, 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.

SMS ile taahhüt vermek için;

SOZ ” yazıp  5555 ’e gönderilmelidir

Ücretlendirme Periyodu

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. Ek paketler kapsamında hattınıza tanımlanan internet kullanım haklarınız kapsamında yaptığınız internet kullanımları için ücretlendirme periyodu Byte’tır.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
44,19 TL / Ay
 • Her YöneKonuşma
  2000 Dk
 • Ceptenİnternet
  2 GB
 • Grup İçi
  LİMİTSİZ!