ads
menu

Çevre Sorumluluğumuz

TT Mobil kurumsal sorumluluk anlayışı kapsamında iş süreçlerinin çevresel etkilerini en aza indirmeye yönelik çalışmalar yapmakta, bu süreçleri bu kapsamda şekillendirmektedir. Çevre duyarlılığı konusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmaları TT Mobil'in ana sorumlulukları arasında görmekteyiz.

TT Mobil markasına bağlı çalışanlarla, müşterilerimizin sesini dinleyerek, müşterilerimize dokunan süreçlerimizi sürekli gözden geçiririz.

Verdiğimiz hizmetin kalitesini garanti eder, müşterilerimizin şikayet ve isteklerini adil ve objektif bir şekilde değerlendirerek, sorumluluğunu üstleniriz.

Şikayet ve önerilerin kök nedenlerine iner, kalıcı iyileştirmeleri sistem ve süreçlerimizde uygularız.

Deneyimimiz ve müşteri odaklı hizmetimizle sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizden gelen geri bildirimleri yasal mevzuat ve düzenlemelere uygun hareket ederek "müşteri memnuniyeti" ne dönüştürmek üzere kullanırız.

Türkiye'nin geleceğine yatırım vizyonumuz çerçevesinde, ülke kalkınmasına ve topluma fayda sağlayan uzun vadeli ve sürdürülebilir projelerin içinde yer almayı temel sorumluluklarımız arasında görürüz.