ads
menu

Ödüller

Yüksek kaliteli hizmetleri ve sunduğu yenilikçi çözümlerle müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştırmayı hedefleyen çalışmalarımız ulusal ve uluslararası alanda aldığımız ödüllerle perçinleniyor.

Sektörün fikir lideri olarak tasarladığımız müşteri odaklı hizmet ve çalışmalarımız bugüne kadar birçok ödüle layık görüldü. Almış olduğumuz ödüller kalite standartlarımızı daha da yükseltmek için bizleri motive ediyor.

 • Müşteri hizmetlerindeki kalitemiz, dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri olan* “Stevie Uluslararası İş Ödülleri”*nde bir kere daha tescillendi. Müşteri ilişkileri telekomünikasyon kategorisinde “*Yılın En İyi Müşteri Hizmetleri” ve “En İyi Şikayet Yönetimi Ekibi”* ödüllerini alırken, Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Orçun Onat da, “Yılın Müşteri Hizmetleri Yöneticisi” ödülünü bu yıl da kimselere bırakmadı. Ayrıca, geçen seneki ödül yelpazesini bu yıl “Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı” ve “En İyi Web/IVR Servis Çözümü” kategorilerinde aldığımız ödüllerle zenginleştiren TT Mobil'in hizmet kalitesi beş ödülle daha tescillenmiş oldu.
 • 2012 yılını zirvelerle kapatan TT Mobil, Dünya Tüketici Hakları Günü’nde Tüm Tüketiciler Derneği tarafından “Altın Marka“ seçildi.Şikayetlere dönüş hızını 2012 yılında bir önceki yıla göre %30 oranında artıran TT Mobil, 2012 yılında gelen çağrıları ortalama 16 saniyede cevapladı. Müşteri Deneyim Endeksinde bir önceki yıla oranla yüzde 16’lık artış sağlayan TT Mobil'in; aldığı bu ödülle hizmet kalitesini her geçen gün daha da artırdığı bir kez daha tescillenmiş oldu.
 • Yenilikçi teknolojilerin lideri TT Mobil, “Kimlik ve Erişim Yönetimi Projesi” ile Oracle’ın , ürünlerini kendi iş çözümleri içinde en başarılı şekilde kullanan ve iş ihtiyaçları doğrultusunda en inovatif çözümü geliştiren firmalara verdiği “Oracle Arakatman Yazılım Birleştirme İnovasyon Ödülü"’ne (Oracle Fusion Middleware Innovation Award) layık görüldü.
 • TT Mobil müşteri hizmetlerinin kalitesi, Türkiye’nin en saygın iş ödüllerinden biri olan “ Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri ”nde tescillendi. TT Mobil, bu yıl yedincisi düzenlenen ve 11 kategoride 53 firmanın katılımıyla gerçekleşen “Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri”nde “En İyi Müşteri Deneyimi” ve “Teknolojiyi En iyi Kullanan Çağrı Merkezi” kategorilerinde iki ödüle layık görüldü.
 • Eğitim ve gelişim sektörünün en prestijli ödüllerinden birisi olarak kabul edilen Brandon Hall Group Mükemmellik Ödüllerinde eğitim ve yetenek yönetimi alanlarında yürütülen projelerimizle "Öğrenme Amaçlı En İyi Oyun Kullanımı", "En İyi Mobil Öğrenme Kullanımı" ve "Koçluk ve Mentorlukta En İyisi" kategorilerinde ödüle layık görüldük.
 • Müşteri hizmetlerindeki kalitemiz, dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri olan  Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nde  tescillendi.  TT Mobil Müşteri ilişkileri  telekomünikasyon kategorisinde “ Yılın Müşteri Hizmetleri ” ödülünü alırken, Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu  Genel Müdür Yardımcımız Orçun Onat  ise “ Yılın Müşteri Hizmetleri Yöneticisi ” kategorisinde ödül kazandı.
 • Türk futboluna verdiği destek ile fark yaratan  TT Mobil'in "Türkiye'nin Minikleri, Dünyanın Yıldızları"  projesi dünya çapında ödüllar almaya devam ediyor. Proje Dubai'de düzenlenen 7. Uluslararası Sosyal Sorumluluk Konferansı'nda  Global Golden Peacock Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü'ne  layık görüldü.
 • Türkiye'nin en çok konuşturan mobil iletişim operatörü TT Mobil, özgün ve yaratıcı reklamların ödüllendirildiği  Kristal Elma'dan ; " Teknoloji Hizmetleri " kategorisinde 2 dalda ödülle döndü. Gecede; " Hayat TT Mobilli'yeGüzel " kampanyasının devam filmi olan " Siz de Bırakabilirsiniz ",  TV ve Çok Mecralı Kampanya  dallarında Kristal Elma'nın sahibi oldu.
 • TT Mobillabs Müşteri Deneyim Merkezi  skm projects+ tasarımıyla  Europen Property Awards 2012  Retail Interior dalında ödül aldı.
 • Yenilikçi ürün geliştirme ve yaratıcı reklam faaliyetleriyle pazarlama dünyasına katkılarından dolayı 6. Marketing Power Conference'da "Marketing Power" ödülünün sahibi olduk.
 • Türk futboluna verdiği destek ile fark yaratan TT Mobil'in "Türkiye'nin Minikleri, Dünyanın Yıldızları" projesi, Best Business Awards'ın, "2011 En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü"ne layık görüldü. Bu, TT Mobil'in Best Business Awards'dan 2011 yılı içerisinde aldığı ikinci ödül oldu.
 • Müşteri Hizmetleri Grubumuz 6. IMI Istanbul Çağrı Merkezi Ödülleri 'nde 2011' de "Teknolojinin En İyi Kullanımı" Ödüllerine layık görüldü.
 • Dünyanın önde gelen ekonomi dergilerinden İngiltere merkezli World Finance tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen "World Finance Telekom Ödülleri" nde, "Avrupa Yılın En İyi Mobil Servis Sağlayıcısı" ödülüne layık görüldük.
 • İngiltere'nin en önemli ödül organizasyonlarından Best Business Awards tarafından 2011'de ,Garanti ile işbirliği yaparak hayata geçirdiğimizNFC-Yakın Alan İletişimi Projesi ile "En İyi İnovasyon" ödülünün sahibi olduk.
 • Çağrı Merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu "Contact Center World" un "2011'in En İyi Performans Sıralamaları" yarışmasında TT Mobil "En İyi Müşteri Hizmetleri" ve "En İyi Çağrı Merkezi" kategorilerinde üçüncülük ödülü aldı. Bu ödüllerle Avrupa-Ortadoğu ve Asya ülkelerinden dokuz yüzün üzerinde katılımcının olduğu birçok rakibini geride bırakarak EMEA Bölgesinin en iyi üç çağrı merkezinden biri oldu.
 • Müşteri Hizmetleri Grubumuz 5. IMI Istanbul Çağrı Merkezi Ödülleri 'nde 2010'da "En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi Programı" ödüllerine layık görüldü.
 • 2011 yılında Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği tarafından İletişim Dalında En Başarılı Kuruluş seçildik.
 • Oracle İnovasyon Ödülleri kapsamında, Data Entegrasyonu Kategorisi'nde 2010 Oracle Arayazılım Birleştirme İnovasyon Ödülü 'nün sahibi olduk.
 • Orta Doğu'nun en büyük telekomünikasyon konferansı Telecoms World Middle East 2010 Konferansı 'nda, Garanti ile işbirliği yaparak hayata geçirdiğimiz NFC-Yakın Alan İletişimi Projesi ile "En İyi Yeni Ürün" dalında ödüle layık görüldük.
 • İngiltere'nin saygın ödül organizasyonlarından "Best Business Awards 2010" kapsamında, "Kurumsal Sosyal Sorumluluk" alanında ödüle layık görüldük.
 • Uluslararası iş dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan International Business Awards 2010 'da "Yılın İnsan Kaynakları Departmanı" kategorisinde büyük ödüle "Yılın İnsan Kaynakları Ekibi" ve "Yılın Müşteri Hizmetleri" kategorisinde ise onur ödülüne layık görülerek 3 kategoride Stevie Ödülü aldık.
 • SAP uygulamalarımızla 2010 SAP Kalite Ödülleri 'nde Yeni İş Uygulamaları Kategorisi'nde SAP Kalite Ödülü'ne layık görüldük.
 • Müşteri Hizmetleri Grubumuz 4. IMI Istanbul Çağrı Merkezi Ödülleri 'nde 2009'da "En İyi Eğitim Programı" ve "En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi Programı" ödüllerine layık görüldü.
 • 2009'da Vringo servisimiz Global Telecoms Business Magazine tarafından verilen "Ringtone Services İnnovation Award"a layık görüldü.
 • TT Mobil Müzik Portalı 2009 İstanbul FM Altın Ödülleri 'nde "Yılın Dijital Müzik Portalı" ödülünü aldı.
 • Reklam kampanyamız 2009 Effie Türkiye Ödülleri 'nde "Gümüş Effie" ile ödüllendirildi.
 • Patlican 2008 Altın SIM Kart Ödülleri 'nde "En İyi Sosyal Ağ Sitesi" ödülünü aldı.
 • 2007 Mediacat Felis Ödülleri 'nde Patlican "En İyi Sponsorluk" ve "En İyi Yazılı Medya Kullanımı" ödüllerine layık görüldü.
 • Avea.com.tr 2006 Altın Örümcek Web Ödülleri 'nde"En İyi Telekom Web Sitesi" ödülünü aldı.
 • GSMA, 2003 Dünya GSM Kongresi 'nde Deprem Acil Müdahale Projesi'yle TT Mobil "Acil Durumlarda En İyi GSM Teknolojisi Kullanımı" kategorisinde, dünyanın en iyi dört operatöründen biri seçildi.
 • Türkiye’nin en yenilikçi mobil iletişim operatörü TT Mobil, kurumsal firmalara eğitim teknolojileri konusunda danışmanlık veren şirketlerin başında gelen Brandon Hall Group tarafından organize edilen Brandon Hall 2013 Excellence Awards’ta , bu yıl 2 ödülü birden kucakladı. TT Mobil, “ En İyi Yetkinlik ve Beceri Gelişimi ” kategorisinde “ Takım Lideri Gelişim Programıile Altın , “ TT Mobil Pazarlama OkuluProjesi ile de Gümüş Ödül’e layık görüldü.
 • Dünya çapında şirketleri küresel ve yeşil ekonomiye katkıları ve sürdürülebilirlik performansı açısından değerlendiren ve bu yıl Milano’da dördüncüsü düzenlenen küresel sürdürülebilirlik ödülleri “IAIR Awards”ta, TT Mobil, “Kurumsal” kategoride “Türkiye’nin En İyi Mobil Operatörü” seçildi.