ads
menu

TT Mobil Kuluçka Merkezi

Mobil iletişim sektörünün en genç ve en yenilikçi operatörü TT Mobil, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimciler ile firmasını büyütmek ve yeni pazarlara açılmak isteyen işletmelere hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor!

Web sitesini ziyaret etmek için tıkla

  • Türkiye’de ilk defa uygulanan “özel kuluçka merkezi” modeliyle TT Mobil, ofis imkanlarını, teknik altyapısını ve bilgi birikimini fikrine güvenen ve bu fikri hayata geçirecek bir iş modeli olan girişimcilere açıyor.

  • TT Mobil'in inovasyon ve kuluçka merkezi olan TT MobilLabs modern ofis olanakları, TT Mobil iletişim altyapısına ve test laboratuvarlarına erişim imkanları ile donatılmış altyapısını girişimcilere açıyor.TT Mobil Labs'a kabul edilecek girişimci firmalar ayrıca teknoloji ve ürün yönetimi konusunda TT Mobil'in bilgi birikimi ve deneyiminden yararlanma, teknik ve ticari ekiplerle birlikte çalışma imkanına sahip olacak ve ayrıca girişimcilere yönelik olarak hazırlanan özel eğitim programlarından da bedelsiz olarak yararlanacaktır.

  • TT MobilLabs'ın ayrıcalıklı dünyasında yer almak için tek yapmanız gereken “Kuluçka Merkezi Başvurusu” bölümündeki adımları takip ederek Başvuru formunuzu TT MobilLabs’e göndermektir. Yapılacak değerlendirme sonucunda iş fikri desteklemeye değer bulunan girişimci firmalara TT MobilLabs portalı aracılığıyla ilan edilecektir.