ads
menu

Dopdolu Kampanyası

Dopdolu Kampanyası’ndan faydalanın; dilediğinizce konuşmanın, mesajlaşmanın ve internete girmenin keyfini çıkarın!

Kampanya Bilgisi

Dopdolu Kampanyası'ndan faydalanın, hem takımınızı destekleyin hem de Her yöne 500 dakika, Her Yöne 1000 SMS ve 1 GB internetin keyfini çıkarın! Üstelik sınırsız grup içi konuşma ile tüm taraftar hatları* ile sınırsız konuşabilirsiniz!

Ücretlendirme

  Taahhütlü Aylık Ücret Taahhütsüz Aylık Ücret
 Sınırsız 500 Tarifesi Mevcut Ücretlendirme 35 (TL) 45 (TL)
 Dopdolu Kampanyası Kapsamındaki Ücretlendirme 29 (TL) 39 (TL)
 Kampanyada Verilen Aylık İndirim 6 (TL)
Sınırsız 500 Tarife İçeriği Her Yöne 500 Dakika   Her Yöne 1000 SMS  1 GB Cepten Internet Taraftar Hatları* ile Grupiçi Sınırsız Konuşma
Dopdolu kampanyasından faydalanmak için; DOPDOLU yazıp 4545'e SMS gönderebilirsiniz!

*Fenercell, GSMobile, TrabzonCell, TARAFTAR, BURSASPORCELL, BARCELONA, KAFKAFCELL, Samsuncell ve İzmir tarifeleri aranabilecektir.

TT Mobil'in faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü verildiğinde aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 35 TL'dir. Söz konusu müşteriler Dopdolu kampanyasından faydalandıklarında aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 29 TL olacaktır. Aylık ücret, 12 fatura döneminin bitiminden itibaren ise 39 TL olacaktır.

TT Mobil'in faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü verilmediğinde aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 45 TL'dir. Söz konusu müşteriler Dopdolu kampanyasından faydalandıklarında aylık ücret tarifede kalınan süre boyunca 39 TL olacaktır.

Sınırsız 500 tarifesi detayları için tıklayınız.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Detaylar

Detaylar

 • 22 Ocak 2015 itibari ile Sınırsız 500 tarifesine numara taşıma, yeni aktivasyon ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan ve Dopdolu kampanyasına katılan müşterilerimize tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde KDV-ÖİV 11 TL indirim verilecektir.
 • 22 Ocak 2015 ve sonrası faturalı tarifelerden geçiş yoluyla Sınırsız 500 tarifesine kayıt olan ve Dopdolu kampanyasına katılan müşterilerimize tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde KDV-ÖİV dahil aylık 6 TL indirim verilecektir.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz için taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vererek kampanyadan yararlanan müşterilerimiz 12 ay sonrasında taahhütsüz aylık ücretlerden yararlanacaktır.
 • Kampanyaya SMS ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulacak aylık sabit ücret indiriminden yararlanabilmek için Fenercell Sınırsız 500, GS Mobile Sınırsız 500, TrabzonCell Sınırsız 500, BURSASPORCELL Sınırsız 500, KAFKAFCELL Sınırsız 500 tarifelerinden birinden faydalanmakta olan müşterilerin söz konusu hatlarından “DOPDOLU” yazarak 4545'e SMS göndermeleri ya da Müşteri Hizmetlerimizi arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.
 • Kampanyayı iptal etmek isteyen müşterilerimiz IPTAL DOPDOLU yazıp 4545'e kısa mesaj gönderilir.
 • Aylık sabit ücret indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle geçerli olacaktır.
 • Tarifenin içerisindeki 1 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtılmayacak, internet erişimi ilgili fatura dönemi sonuna kadar 1 kbps hız ile aşımsız devam edecektir.
 • Bir fatura dönemi süresi içinde kullanılmayan faydalar ilgili dönem sonunda silinir; başka bir hatta transfer edilemez.
 • Kampanya kapsamında belirtilen tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında düzenlenecek faturaya, söz konusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Kampanyadan faydalanmaktayken tarife değişikliği yapılması halinde kampanya ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecek olup, kampanyalı tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapılması ve tarife faydalarının tamamı bitirilmesi halinde aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitirilmemesi halinde ise aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı kampanyalı tarife ücreti üzerinden yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.

444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 56,70kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.

29 TL / Ay
 • Her YöneKonuşma
  500 Dk
 • Taraftar HatlarıylaKonuşma
  SINIRSIZ
 • Her YöneMesajlaşma
  1000 SMS
 • Ceptenİnternet
  1 GB

İlginizi çekebilir


TT Mobil'den Aşımsız 1GB Aylık İnternet Paketi

TT Mobil ile İnternette Fatura Sürprizi Yok!


Detaylı Bilgi