ads
menu

Faturalıda Hepsi Var Kampanyası

Faturalıya geçmek için hiç düşünmeyin!

Kampanya Bilgisi

Faturasızdan faturalıya geçmek için HİÇ DÜŞÜNMEYİN!

Siz de hemen faturasızdan faturalıya geçin, en uygun fiyata her yöne rahat rahat konuşurken, doyasıya mesajlaşma ve sınırsız internet keyfi yaşamaya başlayın!

12.05.2016 tarihi itibariyle Faturalıda Hepsi Var Kampanyası abone alımına kapatılmıştır. Bahsedilen kampanyadan faydalanmakta olan mevcut abonelerimiz, aynı koşullarla yararlanmaya devam edecektir.

Faturalıda Hepsi Var Kampanyasından yararlanmak için hemen son 2 aydan herhangi birine ait bir faturanız ve kimliğinizle TT Mobil bayilerine gelmeniz yeterli.

Faturalıda Hepsi Var Kampanyası 03.02.2015 tarihinden önce Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 Tarifesinde, 03.02.2015 tarihinden sonra Faturalı S.E.Ç.Full 2GB Tarifesinde geçerlidir. 03.02.2015 tarihinden önce geçerli olan Faturalıda Hepsi Var Kampanyası detayları için tıklayınız.

Ücretlendirme

Aylık Ücret 23 TL*
Her Yöne Görüşme Süresi 500 Dk
Her Yöne SMS 5000 SMS
Yurt İçi Cepten İnternet 2 GB
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurt İçi Her Yöne 56,70kr/dk
Ücretsiz SMS'ler Bittikten Sonra Yurt İçi Her Yöne  40,75kr/sms

(*) 3 Şubat 2015 itibariyle TT Mobil, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. Full 2GB tarifesine geçiş yapıp TT Mobil'in faturalı tarifelerinde 12 fatura dönemi boyunca kalma sözü veren müşterilerimizin Faturalıda Hepsi Var kampanyasından yararlanmaları durumunda geçerli olan fiyattır. TT Mobil, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. Full 2GB tarifesine geçiş yapıp TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeyen müşterilerimizin Faturalıda Hepsi Var kampanyasından yararlanmaları durumunda geçerli olan fiyat aylık 28 TL’dir.

3 Şubat 2015 tarihinden önceki detaylar için tıklayınız.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Kampanyadan Hemen Faydalanmak İçin

Kampanyadan yararlanabilmek için TT Mobil, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden 03.02.2015 tarihinden sonra Faturalı S.E.Ç. Full 2GB tarifesine geçiş yapılan tarih itibariyle ilk 60 gün içerisinde HEPSI yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kampanyaya katılım tarihi tarifede kalınan süre boyunca 19 TL'lik aylık ücret indirimi sunulacaktır.

Faturasızdan Faturalı S.E.Ç. Full 2GB tarifesine geçiş yapmak için son 2 aydan herhangi birine ait faturanız ve kimliğinizle TT Mobil bayilerine gelmeniz yeterli.

Faturalı S.E.Ç. Full 2GB tarifesiyle ilgili detaylar için tıklayınız.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Kampanya, 18.06.2013 – 12.05.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan 3 Şubat 2015 tarihi sonrası TT Mobil, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. Full 2GB tarifesine geçiş yapan müşterilerimiz faydalanabilirler. Bu tarih öncesinde faturasızdan faturalıya geçiş yapmış müşterilerimiz kampanyadan faydalanamayacaklardır.
 • TT Mobil, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinde olup ilk dakika, SMS veya internet kullanımını 18 Haziran 2013 tarihinden önce gerçekleştirmiş olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilirler. İlk dakika, SMS veya internet kullanımını 18 Haziran 2013 tarihinden sonra gerçekleştirmiş olan müşterilerimiz arasından kampanyadan yararlanılmak istenilen tarih itibariyle:
  Faturasızda İlk kullanımını gerçekleştirdikten bu yana 90 günden daha uzun süre geçmiş olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabileceklerdir.
  Faturasızda İlk kullanımını gerçekleştirdikten bu yana 90 günden daha kısa süre geçmiş olan müşterilerimiz ise kampanyadan yararlanamayacaklardır.
 • Kampanya kapsamında tarifede kalınan süre boyunca 19 TL'lik aylık ücret indirimi sunulmaktadır. 19 TL'lik aylık ücret indirimi sadece S.E.Ç. Full 2GB ve S.E.Ç. Full Artı Full 500 Tarifelerinde kalınan süre boyunca geçerli olacaktır. Faturalıda Hepsi Var Kampanyası kapsamında 03.02.2015 tarihinden önce S.E.Ç.Full Artı Full 500 Tarifesi'nde verilen 17 TL'lik indirim S.E.Ç.Full 2GB Tarifesi'nde de geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için TT Mobil, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. Full 2GB tarifesine geçiş yapılan tarih itibariyle ilk 60 gün içerisinde HEPSI yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.
 • Tarife indirimi kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlayacak tarifede kalınan süre boyunca geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir taahhüt verme şartı bulunmamaktadır. TT Mobil, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. Full 2GB tarifesine geçiş yapıp taahhüt veren & vermeyen tüm müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilirler.
 • Faturalı S.E.Ç. Full 2GB tarifesine kayıt olup 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü veren ve Faturalıda Hepsi Var kampanyasından faydalanan müşterilerimiz ayda 23 TL’ye her yöne 500 dakika konuşabilir, her yöne 5000 SMS gönderebilir, 2 GB internet keyfi yaşayabilirler.
 • Faturalı S.E.Ç. Full 2GB tarifesine kayıt olup 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeyen ve Faturalıda Hepsi Var kampanyasından faydalanan müşterilerimiz ayda 28 TL’ye her yöne 500 dakika konuşabilir, her yöne 5000 SMS gönderebilir, 2 GB internet keyfi yaşayabilirler.
 • Faturalı S.E.Ç. Full 2GB tarifesinde 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihini takiben ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • HEPSI yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderildiğinde hattınıza ilgili indirim tanımlanır.
 • Kampanyadan yararlanmakta iken Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine geçiş yapan müşterilerimiz geçiş yaptıkları tarifeden kampanya kapsamında 19 TL indirimli olarak faydalanabilmeye devam edeceklerdir.
 • Kampanyadan yararlanmakta iken Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 haricinde diğer faturalı tarifelere ya da faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerimiz geçiş yaptıkları tarifede kampanyadan faydalanmaya devam edemeyeceklerdir. Geçiş yapılan fatura döneminde de tarife indirimi müşterilerin hattına tanımlanmayacaktır.
 • Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES, kalan SMS miktarınızı SMS ve kalan internet miktarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.
 • Woops Yeni Yıl Kampanyasından yararlanan müşteriler Faturalıda Hepsi Var kampanyasından yararlanamamaktadır. Aynı şekilde Faturalıda Hepsi Var kampanyasından yararlanan müşteriler de Woops Yeni Yıl Kampanyasından yararlanamamaktadır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Fatura döneminizde tarife kapsamında kalan konuşma sürenizi SES, kalan SMS miktarınızı SMS ve kalan internet miktarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Kalan kullanım hakları ses ve sms için son 6 saat, internet kullanımı için son 12 saat bilgisini kapsamamaktadır.
 • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
23 TL / Ay
 • Her YöneKonuşma
  500 Dk
 • Her YöneMesajlaşma
  5000 SMS
 • Ceptenİnternet
  2 GB