ads
menu

Yeni Aylık 2GB AKN'li Paket

TT Mobil ile İnternette Sınırsız Bağlantı Devri!

Paket Bilgisi

21.11.2017 tarihi itibariyle paket satışa kapatılacak olup, hattına paket tanımlı olan müşterilerimiz iptal etmedikleri sürece paketten yararlanabilirler.

Hızlı sınırsız 2GB paketi ile ayda 33 TL’ye 43,2 mbps’ye kadar hızlı sınırsız internet cebinize giriyor. Üstelik paketinizin hızlı kullanım hakkını bitirdikten sonra da bağlantınız kesilmiyor!

43,2 mbps’ye kadar Mobil Plus hızındaki bu paketi Çift Taşıyıcı (Dual Carrier) teknolojisine sahip bir cihazla denemenizi öneririz.

Hızlı Sınırsız 2GB Paketinin ismi 09.04.2017 tarihi itibarıyla Yeni Aylık 2GB AKN'li Paket olarak anılacak olup paket koşulları "Paket kapsamı ve Geçerlilik Detayları" altında olduğu gibidir.

Detaylar

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Paket ücreti KDV, ÖİV dahil aylık 33 TL’dir.
 • Paket kapsamında, her fatura döneminde 2 GB hızlı internet kullanım hakkınız içerisinde 43,2 mbps’ye kadar hızla, hızlı internet kullanım hakkınızın bitmesi durumunda 128 kbps hızla cebinizden internete sınırsız bağlanabilirsiniz.
 • Paket kapsamında sunulan 43,2 mbps’ye kadar üst bağlantı hızlı internet kullanım hakkı yurt içi Internet APN ve WAP APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir.
 • Paketiniz kapsamındaki hızlı kullanım hakkınız (2GB) dolduğunda internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar ek ücret ödemeden 128 kbps hız ile devam edecektir. Fatura dönemi içerisinde tekrar hızlı erişimi sağlamak isterseniz farklı bir internet paketi almanız yeterlidir. Paketiniz yenilendiğinde internet erişiminiz hızlanacaktır.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında sunulan hızlı internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura kesiminde silinir.
 • Paketiniz kapsamında kalan hızlı kullanım hakkınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL HIZLI 2GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir.
 • Hızlı Sınırsız 2GB cepten internet paketinin ücreti 27.07.2014'ten itibaren 33 TL olarak güncellenmiştir.
 • Paketinizi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura kesim tarihinize kadar kullanabilirsiniz. Paket ücretiniz, ilgili fatura döneminizde paketi kullanmaya başladığınız günden, fatura kesim tarihinize kadar olan gün sayısına göre hesaplanarak yansıtılacaktır.
 • Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketinizi satın alındığınız ay fatura dönemi sonuna kadar paketin tamamını kullandığınızda paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamını kullanmadığınız durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • Paket aktivasyonu ve iptali aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse, yine paketin kullanımına bakılır; paketinizin tamamını kullanıldıysanız paketin tam ücreti, tamamını kullanılmadıysanız paket ücretiniz aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılacaktır.
 • 28 Ekim 2016 itibariyla adil kullanim kota bitimi sonrasında düşecek olan bağlantı hızı 128kbps olarak güncellenmiştir
33 TL / Ay
 • Ceptenİnternet
  2 GB

HIZLI 2GB yazıp
5555 e gönderin.