ads
menu

Faturalıya Transfer Tarifesi

Tüm ihtiyacınızı tek bir tarifeyle en uygun fiyata karşılayın!

Tarife Bilgisi

Şimdi faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz Faturalıya Transfer Tarifesiyle ayda sadece 22 TL’ye her yöne 300 dakika, tüm TT Mobillliler'le 3000 dakika konuşuyorlar, her yöne tam 3000 SMS gönderebiliyorlar. Üstelik tarifelerine ek olarak ayda sadece 14 TL’ye sınırsız internet keyfi yaşabiliyorlar.

Tarifedeki müşterilerimizin tarifelerine ek olarak ayda 14 TL’ye sınırsız internet avantajına sahip olmaları için Faturalı S.E.Ç. Bağlan Paketi satın almaları gerekmektedir. Faturalı S.E.Ç. Bağlan Paketi’yle ilgili detaylar için  tıklayınız .

Ücretlendirme

  Taahhütlü Taahhütsüz

Aylık Ücret

22 TL* 27 TL**

Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi

300 Dakika

Aylık TT Mobil içi Görüşme Süresi

3000 Dakika

Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS

3000 SMS

Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt içi Her Yöne

56,70kr/dk

Ücretsiz SMS Bitiminde Yurt içi Her Yöne

40,75kr/sms

MMS Ücreti 1,25 TL / MMS

*Tarifeye TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır.Taahhüt bitiminde aylık ücret 27 TL olarak güncellenecektir.

Tarifeye TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarife kapsamındaki SMS’ler, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz ve web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.

Her yöne aramalar yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurt içi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

Faturasız hatlardan geçiş yapmak için TT Mobil Bayilerine gelebilir ya da TT Mobil Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES, kalan SMS miktarınızı SMS yazıp 5555'e SMS göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Bu servis ses ve SMS kullanımları için 6 saat, internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Aşağıdaki şekilde Faturalıya Transfer tarifesine kayıt olan müşterilerimizden tek seferlik 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerimizin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
- TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinde olup faturasızda ilk çağrı, SMS gönderimi ya da internet kullanımını gerçekleştirdikten bu yana 90 günden daha kısa süre geçmiş olan müşterilerimiz.
-11.12.2012 tarihi ve sonrası son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşterilerimiz.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi her yöne dakikalar, şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan  her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.
 • Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
 • Tarife kapsamındaki 3000 dakika, yurt içi TT Mobil yönüne geçerlidir. Söz konusu dakikalar, TT Mobil yönüne yapılacak görüntülü aramalarda da kullanılabilir. TT Mobil yönüne yapılacak görüşmeler, öncelikli olarak 3000 dakikadan düşecektir. 3000 dakikanın tüketilmesi durumunda eğer her yöne 300 dakikaları tüketilmemişse söz konusu aramalar yurt içi her yöne 300 dakikadan düşecektir. 
 • Tarife kapsamındaki 3000 SMS yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife kapsamındaki SMS’ler, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz ve web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakikalar ve SMS’ler ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki dakikalar ve SMS’ler devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifedeki müşterilerimiz, tüm bireysel faturalı müşterilere sunulmakta olan dakika, SMS ve internet paketlerinden faydalanabileceklerdir. Ek olarak, sadece Faturalı S.E.Ç. tarifelerindeki müşterilere sunulmakta olan Faturalı S.E.Ç. Bağlan Paketi’nden faydalanabileceklerdir. 
 • Tarifedeki müşterilerimiz, indirimli cihaz kampanyalarından faydalanamayacaklardır. 
 • Tarifedeki müşterilerimiz herhangi bir SMS paketi aldıklarında kullanılan SMS’ler öncelikli olarak paket kapsamındaki SMS’lerden düşecek, sonrasında tarife kapsamındaki SMS’lerden düşecektir. Ancak Kat Kat SMS paketi alındığında kullanılan SMS’ler öncelikli olarak tarife kapsamındaki SMS’lerden düşecek, sonrasında paket kapsamındaki SMS’lerden düşecektir. 
 • Tarifedeki müşterilerimiz herhangi bir TT Mobil içi konuşma paketi aldıklarında kullanılan dakikalar öncelikli olarak paket kapsamındaki dakikalardan düşecek, sonrasında tarife kapsamındaki dakikalardan düşecektir. 
 • Tarifedeki müşterilerimiz herhangi bir her yöne konuşma paketi aldıklarında kullanılan dakikalar öncelikli olarak paket kapsamındaki dakikalardan düşecek, sonrasında tarife kapsamındaki dakikalardan düşecektir. Ancak Kat Kat Paket alındığında kullanılan dakikalar öncelikli olarak tarife kapsamındaki dakikalardan düşecek, sonrasında paket kapsamındaki dakikalardan düşecektir. 
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar SES yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilerek öğrenilebilir.
 • Tarife kapsamında kalan SMS’ler SMS yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilerek öğrenilebilir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Yurt içinde TT Mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 56,70kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.
 • 444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

Taahhüt Detayları

 • Tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalınacağına dair taahhüt verilebilir.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Taahhüt indirimi, SMS ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri üzerinden taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle başlayacak ve 12 fatura dönemi boyunca sürecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerimizin son faturalarına taahhüt kapsamında verilen toplam aylık ücret indirimi kadar cayma bedeli yansıtılacaktır.
 • Hattın iptal edildiği, diğer operatöre numara taşıma işleminin yapıldığı, TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapılan son fatura döneminde taahhüt indirimi tanımlanmayacak, ilgili ayda indirim tanımlanmadığı için cayma bedeline dahil edilmeyecektir.
 • Tarifeye taahhüt verip sonrasında TT Mobil faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak tarife kapsamında taahhüt karşılığı sunulmakta olan aylık ücret indirimleri devam etmeyecektir. Müşterilerimizin taahhütleri takip edilecek, geçiş yapılan faturalı tarifeden hatlarını iptal etmeleri/iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerimizin son faturalarına Faturalıya Transfer tarifesinde faydalanılan toplam indirim tutarı kadar cayma bedeli yansıtılacaktır.
 • Müşterilerimiz taahhüt verdiğinde ilk fatura dönemi geçtiyse:Müşterilerimiz taahhüt verdikleri fatura döneminden itibaren indirimli aylık ücret ödemeye başlayacaklardır. Taahhüt verilen fatura dönemi 1. fatura dönemi sayılacak şekilde, müşterilerilerimiz 12 fatura dönemi boyunca indirimli aylık ücret ödeyeceklerdir. Müşterilerimiz ilk fatura dönemlerinde ise indirimsiz aylık ücret ödeyeceklerdir.
 • Müşterilerimiz taahhüt verdiğinde ilk fatura dönemi geçmediyse:  Müşterilerimiz 1. fatura dönemlerinden itibaren 12 fatura dönemi boyunca indirimli aylık ücret ödeyeceklerdir.
 • Müşterilerimizin tarifeye kayıt tarihinden itibaren 5., 15., 25. ve 44. Günlerde taahhüt hatırlatma SMS’leri gönderilecektir. Müşterilerimiz taahhüt verdikten sonra bu SMS’ler gönderilmeyecektir.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla, 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.

Paketsiz Mobil İnternet Kullanım Onayı

29 Mart tarihi itibarıyla Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurulu'nun ilgili kararına göre ücretli mobil internet paketi veya tarifesinde mobil internet faydası olmayan müşterilerimizden 1 defaya mahsus internet erişim onayı alınacaktır.Paketsiz internet erişim onayınız yok ise belirtilen şekilde onayınızı ileterek, internet erişiminizi aktif duruma getirebilirsiniz:GPRS erişiminiz aktif durumdaysa "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.GPRS erişiminin aktif durumda değilse "INTERNET ACIK" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek GPRS erişiminizi aktif etmeniz gerekmektedir. Ardınan "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz ileterek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.

22 TL / Ay
 • Her YöneKonuşma
  300 Dk
 • Her YöneMesajlaşma
  3000 SMS
 • TT MobillilerleKonuşma
  3000 Dk