ads
menu

Fenercell Forma Tarifesi

Sen de Fenercell’li ol, imzalı Fenerbahçe maç forması kazan!

Hem sen kazan hem Fenerbahçe kazansın !

Tarife Bilgisi

Numaranızı taşıyarak ya da yeni hat alarak Fenercell Forma tarifesine geçiş yapabilir aylık her yöne 2000 dakika, 2000 SMS ve 4GB cepten internet’ten sadece 45TL’ye faydalanabilirsiniz. Üstelik İmzalı Fenerbahçe Maç forması hediye !

Tarifemiz 15.01.2016 tarihi itibariyle yeni hat tesisi ve numara taşıma yollarıyla yeni abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

  Fenercell Forma Tarifesi
Tarife Aylık Ücret* 45 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 4 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 2000 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 2000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 56,70kr/dk
SMS 40,75kr/sms
MMS 1,25 TL/MMS

* 23 Nisan 2015 tarihi ve sonrasında tarifeye numara taşıma ve yeni aktivasyon yoluyla geçen müşterilerimiz için geçerli KDV-ÖİV dahil aylık tarife ücreti olup belirtilen tarihten önce tarifeye kayıt olan aboneler için tarife aylık ücreti KDV ÖİV dahil 55TL’dir

*Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Fenercell forma tarifesinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimize 129TL değerindeki Fenerbahçe maç forması verilecektir.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile Fenercell Forma Tarifesi’ne geçmek için TT Mobil İletişim Merkezlerimize veya Fenercell-TT Mobil bayimize gelin !.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Tarifeye geçiş tüm TT Mobil İletişim Merkezleri'nden ve Bağdat Caddesi Fenercell-TT Mobil Mağazasından yapılmaktadır.
 • Fenercell forma tarifesi kapsamında 2.000 yurtiçi her yöne dakika, 2.000 yurtiçi her yöne SMS ve 4 GB cepten internet kullanımı sunulacaktır.
 • Tarifeden, yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla Fenercell Forma Tarifesi’ne geçen tüm müşteriler faydalanabilir.
 • Fenercell Forma Tarifesi’nin aylık ücreti 45 TL’dir. Müşterilerimizin aktivasyon işlemini gerçekleştirdikleri bayilerden 12 fatura dönemi tarifede kalma taahhüdü vermeleri durumunda 129TL değerindeki 2014 Sezonu Fenerbahçe forması ücretsiz olarak verilecektir.
 • Formanın teslim süresi aktivasyon gerçekleştikten sonra ortalama 4 gün olup, forma aktivasyonun yapıldığı mağazadan forma teslim tutanağı imzalanarak teslim alınabilecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu ücretsiz dakikalar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS’ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS’ler 444 ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan ve bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar, hediye SMS’ler ve kalan İnternet faydaları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki dakikalar, SMS’ler ve İnternet faydaları 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifedeki her yöne dakikaların tüketilmesi durumunda ücretlendirme 56,70kr/dk’dır. Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn’dir.
 • Tarifelerdeki her yöne hediye SMSlerin tüketilmesi durumunda yurt içi her yöne SMS 60.00 Kr’dir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarifeler kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti uygulanmayacak olup internet kullanım hakkı tükendiğinde internet erişimi sonlanacaktır.
 • 06.01.2015 tarihinden sonra numarasını faturalı ya da faturasız bir tarifeden diğer operatörlere taşıyıp sonrasında Fenercell Forma Tarifesi’ne gelen müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL (KDV Dahil) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarifeye geçiş 2000 müşteri ile sınırlıdır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tüm fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

Taahhüt Detayları

0
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Fenercell Forma Tarifesi’nin aylık ücreti 45 TL’dir. Müşterilerimizin 12 fatura dönemi tarifede kalma taahhüdü vermeleri durumunda 129TL değerindeki 2014 Sezonu Fenerbahçe forması ücretsiz olarak verilecektir.
 • Taahhüt, tarife aktivasyonu ile başlar.
 • 12 fatura dönemi boyunca Fenercell forma tarifesinde kalma sözü verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan veya tarife değişikliği yapan müşterilerimizin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan faydalar toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütname ve taahhütnameye konu hizmetin verilmesinden kaynaklanan damga vergisi müşterilerin faturalarına 12 ay süreyle aylık 0.53848TL olarak yansıtılacaktır.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla, 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı yok ise tarifenin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde Fenercell hatlarınızdan yaptığınız 444 0 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

45 TL / Ay