ads
menu

HerYöne Kamu Tarifesi

Kamu çalışanları her yerde doya doya konuşuyor!

Tarife Bilgisi

TT Mobil'den kamu çalışanlarına ve emeklilerine çok avantajlı bir teklif!

HerYöne Kamu Tarifesiyle ayda 43 TL'ye yurt içinde TT Mobillliler'le 2.500 dakika ve her yöne 500 dakika konuşabilir, ayrıca 1 GB cepten internet kullanımına sahip olabilirsiniz.

Siz de hemen HerYöne Kamu tarifesine geçin, hem rahat rahat konuşun, hem de cebinizden internet keyfi sürün!

Tarife 02.03.2011 tarihi itibariyle yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla yapılacak kayıtlara; 31.05.2012 tarihi itibariyle ise faturalı tarifelerden geçiş yoluyla yapılacak kayıtlara kapatılmıştır. Tarifedeki mevcut müşteriler aynı şartlarla tarifelerinden faydalanmaya devam edeceklerdir.

Ücretlendirme

Aylık ücret 43 TL
TT Mobil hatları ile görüşme süresi 2500 dk
Ev/iş* ve diğer GSM hatları ile görüşme süresi 500 dk
Aylık Ücretsiz Yurtiçi Cepten İnternet kullanımı 1 GB
Ücretsiz süreler bittikten sonra 56,70kr/dk
Ücretsiz Cepten İnternet kullanımı bittikten sonra yurtiçinde 0,0060 KR / MB
SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

Yurt içinde TT Mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 56,70kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

TT Mobilli Olmayanlar

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu kampanyaya geçmek için TT Mobil bayilerine gelin.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • 17 Eylül 2019 tarihinde Her Yöne Kamu Tarifesi'nin taahhütsüz aylık ücreti 48 TL olarak revize edilecektir.
 • Tarife ve varsa farklı kampanya/paket kapsamındaki SMS kullanım hakları sona erdikten sonraki kullanımların standart ücretlendirmesi 2 Temmuz 2019 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Güncel ücretler için tıklayınız.. 1 Ocak 2019 - 2 Temmuz 2019 tarihleri arasında taahhüt vermiş ve taahhütleri devam eden müşterilerimiz ücret değişikliğinden etkilenmeyecektir.
 • Tarifeye yeni kayıt ve geçiş işlemleri ile müşteri alınmamaktadır.
 • Tarife kapsamında her fatura döneminde şebeke içi ile 2.500 dakika, şebeke dışı ile 500 dakika görüşme ve 1 GB cepten internet kullanımı sunulmaktadır.
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan yurt içi dakikalar ve cepten internet kullanım hakları fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
 • Aylık yurt içi 1 GB cepten internet kullanımını aşan yurt içi cepten internet kullanımları 5 Kr/MB üzerinden ücretlendirilir.
 • Tarife kapsamında sunulan 1 GB yurt içi veri kullanımı Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Diğer bütün Kamu tarifelerindeki aboneler de "HerYöne Kamu Tarifesi"ndeki aboneleri kendi tarifelerinin grup içi fiyatından arayabilirler.
 • Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansıtılmaktadır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansıtılmaktadır.
 • Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan cepten internet hakkınızı ise INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dakikalarınızın %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses kullanımları için 6 saat, internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Sesli Yanıt sistemimiz 9333'ü ÜCRETSİZ arayarak faturanızı ödeyebilir,bir önceki dönem faturanıza ait detaylarınızı ve kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilmesi bilgisi için burayı tıklayınız.
43 TL / Ay
 • Ceptenİnternet
  1 GB
 • Her YöneKonuşma
  500 Dk
 • TT MobillilerleKonuşma
  2500 Dk