ads
menu

Maksi Tarife

TT Mobil'den her şey dahil Maksi Tarife!

Tarife Bilgisi

TT Mobillliler'le 5.000 dakika, her yöne 5.000 dakika, her yöne 5.000 SMS ve 5 GB cepten internet içinde, ayda sadece 149 TL!

TT Mobil'e numaranızı taşıyarak, yeni hat alarak veya faturalı-faturasız TT Mobil/İşbirliği tarifelerinden geçiş yaparak Maksi Tarife'den yararlanabilirsiniz!

Ücretlendirme

  Aylık ücret 149 TL 
  Aylık Ücretsiz Şebeke İçi Görüşme Süresi 5.000 dk 
  Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 5.000 dk 
 Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS   5.000 SMS 
  Aylık Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımı 5 GB 
  Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  Ücretsiz SMS'ler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
 MMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımı Bittikten Sonra Yurtiçinde 0,0060 KR / KB 

4 Eylül 2015 tarihinden itibaren, tarifenizdeki cepten internet haklarınız tükendikten sonraki internet kullanımlarınız 0,0060 Krş/KB üzerinden ücretlendirilecektir.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

TT Mobilli Olmayanlar

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu tarifeye geçmek için TT Mobil bayilerine gelin.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Tarife ve varsa farklı kampanya/paket kapsamındaki dakika ve SMS kullanım hakları sona erdikten sonraki kullanımların standart ücretlendirmesi 2 Temmuz 2019 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Güncel ücretler için tıklayınız. 1 Ocak 2019 - 2 Temmuz 2019 tarihleri arasında taahhüt vermiş ve taahhütleri devam eden müşterilerimiz ücret değişikliğinden etkilenmeyecektir
 • Maksi Tarife numara taşıma, yeni aktivasyon ve faturalı - faturasız tarifelerden geçiş işlemleri ile yapılacak kayıtlar için açık olacaktır.
 • Tarifeye kayıt ve faturasız tarifelerden geçiş işlemleri TT Mobil Bayileri; faturalı tarifelerden geçiş işlemleri TT Mobil Bayileri ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Maksi Tarife kapsamında aylık KDV, ÖİV dahil 149 TL karşılığında, her fatura döneminde yurt içinde TT Mobillliler'le 5.000 dakika, her yöne 5.000 dakika, her yöne 5.000 SMS ve 5 GB cepten internet kullanımı sunulacaktır. Yurt içi her yöne 5.000 dakika görüşme süresi görüntülü aramalarda da kullanılabilir.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, 500 TT Mobil Müşteri Hizmetlerine, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data ve WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde ve web üzerinden gönderilerde kullanılamaz.
 • Tarife kapsamında sunulan 5 GB cepten internet kullanımı yurt içinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında kullanılmayan ücretsiz görüşme süresi, SMSler ve cepten internet kullanım hakkı her fatura döneminin sonunda silinecektir. Müşteriler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır.
 • Tarife kapsamında sunulan kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu srvisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan SMS adedinizi SMS yazıp, kalan cepten internet hakkınızı ise INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat, internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.