ads
menu

Süper Fikir Tarifesi

TT Mobil'den Süper Fikir! Konuştuğunuz her 100 dakika sadece 5 TL! Üstelik her yöne! 

Tarife Bilgisi

Süper Fikir tarifesiyle ne kadar konuşursanız o kadar ödeyin, harcamanızın kontrolü hep sizde olsun!

Fatura döneminizde kaçıncı 100 dakika kademesinde bulunduğunuzu KADEME yazıp 6036 'ya, içinde bulunduğunuz 100 dakika kademesinde bir sonraki kademeye geçiş için kaç dakika daha konuşabileceğinizi, SES yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servisler 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Ücretlendirme

Her Yöne
Dakikalar 
Aylık Sabit
Ücret 
Konuşma Ücret  Toplam Ücret 
1-100 5 TL* 5 TL 10 TL
101-200 10 TL 15 TL
201-300 15 TL 20 TL
301-400 20 TL 25 TL
401-500 25 TL 30 TL
     
Her Yöne Her 100 Dakika Ek 5 TL'dir.

(*) Tarifeye kaydolup, 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair SMS ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt veren müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca KDV-ÖİV dahil 5 TL’dir.

Tarifenin taahhütsüz fiyatı ise 25 TL'dir.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

Faturasız hatlardan geçiş yapmak için TT Mobil Bayilerine gelebilir ya da TT Mobil Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • 19 Mart 2019 tarihi itibarıyla, tarifenin taahhütsüz müşterilerimiz için geçerli olan aylık ücreti 25 TL olarak güncellenmiştir.
 • Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti 7 Haziran 2016 tarihi öncesinde 9 TL, 7 Haziran 2016 tarihi sonrasında 25 TL'dir.
 • Son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • MMS ücreti 99 Krş/MMS'dir.
 • Tarife kapsamında tarifeye kayıt tarihini takiben ilk 60 gün içerisinde taahhüt verilmesi gerekmektedir. 60 günlük sürenin bitiminden itibaren taahhüt verilemeyecektir.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Tarifenin aylık sabit ücreti, 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt veren müşterilerimiz için taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca KDV-ÖİV dahil 5 TL olarak uygulanacaktır.
 • Taahhüt verip ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, diğer operatöre numarasını taşıyan, TT Mobil'in faturasız tarifelerine geçen müşterilerimizin son faturalarına, tarife'nin aylık sabit ücreti üzerinden müşterilerimizin tarifede kaldıkları süre boyunca uygulanan aylık indirim tutarlari toplami cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip tarifeye kaydolan ve aylık ücret indirimi alacağı fatura döneminde hat iptali yapan, diğer operatörere numarasını taşıyan, TT Mobil'in faturalı ya da faturasız tarifelerine geçen müşterilerimize, o fatura dönemi için bu tarifeye ait aylık ücret indirimi verilmeyecektir.
 • Her yöne dakikalar yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalar, TT Mobil, Ev, İş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilir.
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.
 • 444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Yurt içi her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Her yöne görüşme süreleri görüntülü aramalarda da kullanılabilir.
 • Tarifedeki müşterilerimiz, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamındaki dakikalarını kullanamayacaklardır.
 • Tarifedeki müşterilerimiz, ek konuşma paketi olarak sadece İyi Günler,İyi Geceler,İyi Haftasonları,Ayboyu paketlerini alabileceklerdir.
 • Tarifedeki müşterilerimiz, bireysel faturalı müşterilerimize sunmakta olduğumuz tüm SMS ve cepten internet paketlerinden faydalanabileceklerdir.
 • Tarifedeki müşterilerimizin tarifeye kaydoldukları ayki faturalarına, tarifede kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak tarifenin aylık sabit ücretinin tümü ve ilgili aydaki her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır.
 • Hattını iptal eden, numarasını diğer işletmeciler yönlerine taşıyan ya da TT Mobil'in diğer faturalı,faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerimizin ilgili aydaki faturalarına, tarifede kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak tarifenin aylık sabit ücretinin tümü ve ilgili aydaki her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır.
 • İnternet kullanımları için hız sınırlandırması uygulanacak olup, 99 TL’nin üzerinde kullanımları faturalandırılmayacak, bu tutara ulaşıldığı zaman internet erişim hızları 128 Kbps olacaktır.
 • Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Yurt içinde TT Mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlanması halinde 43,89 kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 56,70kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Fatura döneminizde kaçıncı 100 dakika kademesinde bulunduğunuzu KADEME yazıp 6036 'ya, içinde bulunduğunuz 100 dakika kademesinde bir sonraki kademeye geçiş için kaç dakika daha konuşabileceğinizi, SES yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servisler 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.

Paketsiz Mobil İnternet Kullanım Onayı

29 Mart tarihi itibarıyla Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurulu'nun ilgili kararına göre ücretli mobil internet paketi veya tarifesinde mobil internet faydası olmayan müşterilerimizden 1 defaya mahsus internet erişim onayı alınacaktır.Paketsiz internet erişim onayınız yok ise belirtilen şekilde onayınızı ileterek, internet erişiminizi aktif duruma getirebilirsiniz:GPRS erişiminiz aktif durumdaysa "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.GPRS erişiminin aktif durumda değilse "INTERNET ACIK" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek GPRS erişiminizi aktif etmeniz gerekmektedir. Ardınan "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz ileterek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.