ads
menu

TARAFTAR Şampiyon Tarife

Her yöne avantajlı konuşup tüm taraftar hatlarıyla da 2000 dakika bedava konuşmak isteyen taraftarlara Şampiyon Tarife!

Tarife Bilgisi

Şampiyon Tarife, 20 TL yükleme karşılığında abonelerine hem her yönü 2 dakikası 20 kuruştan arama sağlar, hem de tüm taraftar hatlarıyla* tam 2000 dakika bedava konuşturur.

Tarifemiz yeni abone alımına kapatılmıştır.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile yapılan KARTALCELL hizmet anlaşmamız 07.10.2014 tarihinde sona ermiştir. Bu nedenle tarife isimlerinde geçen KARTALCELL ifadesi TARAFTAR olarak değiştirilmiştir.

Ücretlendirme

  20 TL Yüklemeye 
Tüm Taraftar Hatlarıyla*  2000 dk
Yurtiçi Her Yöne  20 Kr / 2 dk
SMS 33,25 Kr
MMS 1,25 TL
* Tüm faturalı ve faturasız GSMobile, Fenercell, TARAFTAR, TrabzonCell, BURSASPORCELL, FC Barcelona, İzmir ve Samsuncell hatlarını aramalarda kullanılabilir. 

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

*Ücretsiz 2000 dakika konuşma süresi tüm faturalı ve faturasız GSMobile , Fenercell, TARAFTAR , TrabzonCell, BURSASPORCELL, FC Barcelona, KAFKAFCELL, İzmir ve Samsuncell hatlarını aramalarda kullanılabilir. 20 TL ve üzeri yüklemelerde kazanılır. Faturalı GSMobile, KAFKAFCELL, BURSASPORCELL,Fenercell ve TrabzonCell Sınırsız 500 tarifeleri bu kapsam dışındadır.

20 TL’nin altında yükleme yapılması durumunda yurtiçi her yöne fiyat 46,25 kr/dk’dır.Takım içi dakikaların aşılması durumunda yükleme koşulu için belirtilen ücretlendirmeler geçerli olacaktır.Fiyatlar, tek seferde yükleme yapıldığında 30 gün boyunca yurtiçi aramalar için geçerlidir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

1 Şubat itibariyle, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.

Her Yöne Arama Kapsamı

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Ücretlendirme Periyodu

Ücretlendirme periyodu 2 dk.‘sı 20 kuruş için 120 saniye, dk’sı 46,25 kuruş için 60 saniye’dir.

Faturalı hattan faturasız hatta geçişte 20 TL tutar son faturaya yansıtılır.

Tarife Detayı

Simkart değişikliği gerektiren tarife değişikliklerinde abonelerimizden bir kereye mahsus olmak üzere 8TL simkart ücreti alınacaktır.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

1 Şubat 2013 itibariyle, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlenecektir. Yurtiçi paketiniz varsa sabit hat veya her yöne paket dakikalarınızdan düşecektir. Ücretsiz olan 3 haneli kısa numaralar ücretsiz olmaya devam edecektir.

Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.

Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

Telsiz Kullanım Ücreti

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2014 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2013 yılında 15,68 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2014 yılı için 16,30 TL olarak belirlenmiştir. Söz konusu ücret, faturasız müşterilerimizden Ocak ayında 1,45 TL, sonraki aylarda ise her ay 1,35 TL olarak tahsil edilecektir.

2014 yılı içinde numarasını taşıyarak TT Mobil'e gelen faturasız müşterilerimizden 2014 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk ayında, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TARAFTAR hatlarından yapılan 903 TARAFTAR Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız hatlar için 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 56,70kr/dk olarak ücretlendirilmektedir.

20 TL ve üzeri yüklemeye
  • Her YöneKonuşma
    20 Kuruş / 2dk
  • Taraftar HatlarıylaKonuşma
    2000 Dk